Nasi klienci » START CNC

Organizujemy kursy grupowe, indywidualne oraz na zlecenia firm

(stacjonarne i wyjazdowe – w siedzibie klienta).

Szkoliliśmy pracowników firm:
klienci

  • WPPU “Major” – Tychy
  • HYDRON-UNIPRESS sp. z o.o. – Łódź
  • D.T. Gas System – Poznań
  • Diam Service – Jaworzno
  • Weatherford Central Europe Supply Services Sp. z o.o. – Zabierzów
  • Karmann Ghia Żary Sp. z o .o. – Żary
  • Osborne Engineering Sp. z o.o. – Wrocław
  • NSK Steering System Europe Sp. z o. o.
    - Wałbrzych
  • DGA S.A. – Poznań
  • Lonzapet Sp. z o.o. – Gdańsk
  • AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. – Żarów
  • SGL Carbon Polska S.A – Racibórz
  • FABER CONSULTING Spółka z o.o.
    – Warszawa
  • PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra
    - Nowe Czarnowo
  • Development and Business Consulting
    – Łódź
  • Liga Obrony Kraju – Warszawa
  • DELLNER COUPLERS Spółka z o.o. – Gdynia
  • Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. – Wrocław
  • P.P.W.”NABOR” – Kraśnik
  • GKN Driveline Polska Sp. z o. o. – Oleśnica
  • Metalodlew Serwis Sp. z o.o. – Kraków
  • Vesuvius Materiały Ogniotrwałe Sp. z o.o.
    - Skawina
  • TRW Braking Systems Polska – Gliwice
  • Południowy Koncern Energetyczny SA
    - Katowice
  • TALTECH AUTOMATYKA – Klęczany k/Nowego Sącza
  • Zakład Obróbki Precyzyjnej ŁABĘDY – Gliwice
  • Mussett Polska Sp. z o.o. – Katowice
  • PL-Lys Mecanique – Złotoryja
  • Pracownia Złotnicza Gabryel – Katowice
  • PAW-BUD – Zielona Góra
  • Light Club Sp. z o.o. – Piaseczno
  • Zakład Produkcyjno-Montażowy ”UNIMET” – Tychy
  • ELREC SPÓŁKA z o.o. – Brzeg
  • P.P.H.U. GICOR – II Krzysztof Kisielewski – Kowale Oleckie
  • Proton Engineering UAB – Wilno
  • Lena Wilków sp. z o.o. ze – Złotoryja
  • BOMAR S.A. – Mysłowice
  • Fabryka Maszyn “PONAR-REMO” Sp. z o.o. – Wschowa
  • TOKMET – Bielsko-Biała
  • DOTECH Mirosław Włodarski – Warszawa
  • PartnerTech Sp. z o.o. – Mysłowice
  • Fabryka Maszyn LUKA Sp. z.o.o. – Warszawa
  • Narodowe Centrum Badań Jądrowych
    Ośrodek Radioizotopów POLATOM – Otwock
  • 4TECH Łukasz Pytel – Czechowice-Dziedzice
  • Timmermans Verspanentechnik – Oudenboch, Holandia
  • Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Mechanika Maszyn – Toruń
  • Roca Polska sp. z o.o. – Gliwice
  • P.P.U. STERNA, ROBERT STERNA – Śmigiel
  • BULTEN POLSKA S.A. – Bielsko-Biała
  • Global Spółka z o.o. – Choszczno
  • Saneko S.C. – Wołomin
  • DONG YANG ELECTRONICS Sp. z o. o. – Kobierzyce
  • Marcegaglia Poland Sp.z o.o. – Praszka
  • Michael Bubolz Sp. z o.o. – Siechnice
  • Huta Szkła “Czechy” S.A. – Pilawa
  • ROBERT SCHRODER POLSKA Sp. z o.o. – Bydgoszcz
  • Kooperacja sp. z o.o. – Zielona Góra
  • Faber Media Sp. z o.o. – Szczecin
  • Jansen Produkcja Polska Sp. z o.o. – Witnica
  • Stowarzyszenie “Wspólnota Polska” – Warszawa
  • Sofir Polska Sp. z o.o. – Oświęcim
  • Zakład rem-bud “ALFRABO” – Węgrzyce
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe UNIMAT Sp.zo.o. – Dąbrowa Chełmińska
  • kontrA Ośrodek Szkolenia Kierowców – Lębork
  • Cersanit II S. A. – Starachowice
  • Bonus Specto Sp. z o.o. – Wągrowiec
  • mTP Met-Plast Sp.z o.o. – Dąbrówka
  • MARINE COMPONENTS GDAŃSK
  • As-metal Małgorzata Hadyś – Pieszyce
  • South Bay Solutions Europe Sp. z o.o. – Jasionka
  • Urządzenia i Konstrukcje S.A. – Żory
  • P.H.U. Remigiusz Rokita – Pruszcz Gdański
  • P.B.U.H. “ODM” – Gdynia
  • Zakład Ślusarski Ryszard Śmigiel – Mieścisko
  • TOMKOR Z. Tomaszewski i Wspólnicy Sp. J. – Warszawa
  • Z. S. Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie
  • Franz gr. Rebel GmbH & Co KG – Vechta/Langforden
  • F.D.S Polska Sp.z.o.o. – Tomaszów Mazowiecki
  • Dariusz Fryca Usługi “TOŚ” – Czersk
  • Zakład Wyrobów Metalowych “ENERGOMET” – Jawiszowice
  • Fabryka Mebli Okrętowych FAMOS Sp. z o.o.
  • VALEO ELECTRIC AND ELECTRONIC SYSTEMS Sp. z o.o. – Czechowice-Dziedzice
  • Steel Constructions AGICO Sp. z o.o. – Szczecin
  • FR Sp. z o.o. – Łódź
  • Zakład Mechaniki Maszyn Jerzy Miązek – Łódź
  • Auto-Trans Marcin Pasikowski – Gostynin
  • Auto-Gudaj Sp. J. – Bratoszewice
  • Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych “AKO-AREK” Arkadiusz Kowalski – Kutno
  • PPHU “ROLLMAX” Grzegorz Roguszczak – Wielka Słońca
  • Zakład Projektowo-Wdrożeniowy “ROWAG” – Rogoźno Wlkp.
  • P.P.H.U. RONALD – Jaworze
  • DONAKO Sp. z o.o. – Wrocław
  • Klaster Sp. z o.o. – Katowice
  • Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. – Goleniów
  • FUNDACJA RADUGA – Lgnica
  • CLARENA Sp. z o.o. Sp.K. – Wrocław
  • UNISON Sp. z o.o. – Cieplewo
  • LEAN TECH Robert Markowiak – Obrzycko
  • Zakład Mechaniki Precyzyjnej “KRYZBYT” Sp. z o.o. – Bieruń
  • Fundacja Grupy ERGO Hestia – Sopot
  • Fundacja Aktywnej Rehabilitacji – Warszawa
  • Centrum Edukacyjno – Turystyczne „CENTAUREA” – Łódź
  • Signa Sp. z o.o. – Łódź
  • TEWES-BIS Spółka z o.o. – Barczewo
  • Standis Sp. z o.o. – Oława
  • OPTEL – Wrocław
  • ZC FROST Jakub Pietrzak – Kamień Krajeński
  • ZAUMET Usługi Narzędziowe Bartosz Zauer – Brzoza
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PROMET – Sompolno
  • Zakład Usług Technicznych PROMECH – Chełmek
  • Faser SA – Tarnowskie Góry
  • PPHU ELFORM Sp. z o. o. – Mikołów
  • P.P.H. Centropol – Kielce
  • ISUZU MOTORS POLAND – Tychy
  • Makrum S.A. – Bydgoszcz
  • ROBERT BOSCH Sp. z o.o. – Mirków k/Wrocławia
  • ISS WAWRZASZEK – Bielsko-Biała
  • Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej – ARMAK Sp. z o.o. z Sosnowca
  • TEDRIVE POLAND Sp. z o.o. – Praszka
  • Odlewnictwo Export-Import Kulej – Kłobuck
  • COMAU POLAND Sp. z o.o. – Tychy
  • P.W. BUD-MASZ z Lutomierska – filia Olkusz
  • BITRON POLAND – Sosnowiec
  • P.P.H.U. Pegas – Dąbrowa Górnicza
  • METALCHEM WARSZAWA S.A.
  • MEBLE RADOMSKO Sp. z o.o.
  • ASCO Sp. z o.o. – Gdynia
  • KSK Sp. z o.o. – Ruda Śląska
  • Tonsil – Meble Sp. z o.o. – Września
  • Apator Mining Sp. z o.o. – Katowice
  • Remag S.A. – Katowice
  • Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o. – Tychy
  • Bumech S.A. – Chorzów
  • Sanha Polska Sp. z o.o. – Legnica
  • Wienerberger Karbud S.A. – Warszawa
  • Spetech Sp.z o.o. – Bielsko-Biała
  • Klaus Borne Fabryka Drzwi Sp. z o.o.
    - Barlinek
  • Ślusarstwo Tkaczyk, Jelcz-Laskowice
  • Orzeł Zakład Produkcyjno-Ślusarski – Imielin
  • A4e Polska Sp. Zo.o. – Warszawa
  • P.P.H.U. Metana SC – Pruchna
  • AXON Poland – Kraków
  • Adach – Rybnik
  • CFT Precyzja Sp. z o.o. – Czosnów
  • DMT S.C. – Krokowa
  • DIAGNOSERWIS – Zabrze
  • Zakład Urządzeń Technicznych UNIMASZ Sp. z o.o. – Olsztyn
  • SAG Sp. z o.o. – Katowice
  • CASTLE SNACKFOOG Gerry O’Keeffe – Kilkenny, Irlandia
  • Cersanit II S.A. – Starachowice
  • ANWOD Zakład Produkcji Armatury Wodociągowej – Lublin
  • Michael Bubolz Sp. z o.o. – Siechnice
  • Sys-Komp S.C. – Lubliniec
  • S W B S Stanisław Walkowski – Kraków
  • Norlys Sp. z o.o. – Nowy Sącz
  • TEKRA SP. Z O.O. – Gubin
  • Usługi Tokarsko-Ślusarskie Andrzej Pęciak – Zbąszyń
  • Dolzamet Sp. z o.o. – Chojnów
  • NG SYSTEM Krystyna Rozmus – Kobiernice
  • AKU-PRO – Trzebinia
  • Michelin Polska S.A. – Olsztyn
  • TECH-SERWIS Mechanika Maszyn i Pojazdów – Pruszcz Gdański
  • METANOX Sp. z o.o. – Stary Kisielin
  • Zakład Mechaniczny “ROOLEX” – Kobylnica
  • METANOX Sp. z o.o. – Stary Kisielin
  • NSZZ “SOLIDARNOŚĆ” – Region Ziemia Łódzka
  • “POKÓJ” Spółdzielnia Elektrotechniczna – Łódź
  • CLOOS – Polska Sp. z o. o. – Świdnica
  • PPHU FORMAT – Budzyń
  • SMW Marko Shalenko – Piaseczno
  • FRAKO-TERM Sp.z.o.o – Świętochłowice
  • PW SĘKPOL Sp.j. – Ośno Lubuskie
  • ZAKŁAD MECHANICZNY “ROOLEX” Sp.j. – Kobylnica
  • El-METAL Maria Mortezaei – Siedlec
  • NEOPACK Sp. z o.o. – Łódź
  • treeWEB – Młoszowa
  • Centrum Kształcenia i Usług Sp. z o. o. – Oświęcim
  • Ottimo Systems – Lubliniec
  • Fundacja “PRAESTERNO” – Warszawa
  • SAG Sp. z o.o. – Katowice
  • WES Adam Wojciechowski – Kędzierzyn Koźle
  • MARCEGAGLIA POLAND Sp. z o.o. – Praszka
  • SOLPARTS SP. Z O.O. – Sucha Beskidzka
  • “Rauschert” Sp. z o.o. Sp. k. – Mysłakowice
  • P.U.H. Vito Michał Cybulski – Pruszcz Gdański
  • Rolbud Andrzej Igła – Żnin
  • Ela Gryf B. P. Jasińscy – Szczecin
  • KaDe – Dawid Kręcisz – Wrocław
  • Ori–Med. Sp. z o.o. – Tychy
  • JC SERVICE – Żórawina
  • SPETECH Sp. z o.o. – Bielsko-Biała
  • P.U.H. “Brotech” Sylwester Weber – Bydgoszcz
  • EthosEnergy Sp. z o.o. – Wroclaw
  • PAGED MEBLE S.A. – Jasienica
  • FAMUR S.A. – Katowice
  • Obróbka Walców i Osprzętu Hutniczego “GRALEX” Grabowski Stanisław – Zawiercie
  • PPHU JASPOL – Olkusz
  • ITI Sp. z o.o. – Gdańsk
  • Workplast Grzegorz Kawalec – Zduńska Wola
  • Brembo Poland Sp. z o.o. – Dąbrowa Górnicza
  • Bomet Sp. z o.o. Sp. K. – Węgrów
  • METAL-TECHNIK S.C. – Łomża
  • Przedsiębiorstwa Usługowo-Produkcyjne DRIM Sp. z o.o. – Dąbrowa Górnicza
  • INTEX – NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. – Tarnowskie Góry
  • INTEX Sp. z o.o. – Katowice
  • DGS Poland Sp. z o.o. – Mierzyn
  • TECHNIKA II Sp. z o.o. Sp.k. – Bielsko-Biała
  • LAUREN PESO POLSKA S.A. – Chorzów
  • ZRE GDAŃSK S.A. – Gdańsk
  • TEKO S.C. – Niepołomice
  • EURONOVA Sp. z o.o. – Kraków
  • Eureka sp. z.k. – Dopiewo
  • Dellner Components Sp. z o.o. – Gdynia
  • TBI Technology Sp. z o.o.
 – Racibórz
  • BOMET Bogdan Pawłowski – Prabuty
  • Spawer Weld Robert Gągała – Zwierzyn
  • Przedsiębiorstwo Montażowe „Kotłomontaż”  Sp. z o.o. – Siemianowice Śl.
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „MAR-BOL” – Ruda Śląska
  • Eaton Truck Components Spółka z o.o. – Tczew
  • KZWM OGNIOCHRON S.A. – Andrychów
  • FAKRO PP Sp. z o.o.o – Nowy Sącz
  • GM AUTOMATYKA Sp z o.o. – Ogrodzieniec
  • Urdiamant Sp. z o. o. – Bielsko-Biała
  • LPM Production A/S – Dania
  • Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o. o. – Gdynia
  • CEZOS Sp. z o.o. – Gdynia
  • METALPOL Węgierska Górka Sp. z o.o.

Szkoliliśmy również osoby kierowane przez Powiatowe Urzędy Pracy w: Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Krośnie Odrzańskim, Oświęcimiu, Poznaniu, Kościerzynie, Jaworze, Ostrzeszowie, Garwolinie, Opolu, Piasecznie, Legnicy, Gliwicach, Tychach, Jastrzębiu Zdroju, Toruniu, Grajewie, Żarach, Tarnowskich Górach, Radomsku, Białej Podlaskiej, Strzelcach Krajeńskich, Tomaszowie Mazowieckim, Lubaczowie, Gubinie, Świętochłowicach, Trzebnicy, Lidzbarku Warmińskim, Kamiennej Górze, Pyrzycach, Łodzi (Łódź-Wschód), Kłodzku, Kłobucku, Gorlicach, Policach, Częstochowie, Kołobrzegu, Iławie, Puławach, Działdowie, Olkuszu, Nowym Dworze Mazowieckim, Cieszynie, Oleśnicy, Drawsku Pomorskim, Kościerzynie, Poddębicach, Sanoku, Przysuchej, Opolu, Szczecinie, Pabianicach, Gryficach, Kazimierzy Wielkiej, Leżajsku, Legionowie, Policach, Bełchatowie, Siedlcach, Chojnowie, Wieruszowie, Mikołowie, Piotrkowie Trybunalskim, Żyrardowie, Mogilnie, Janowie Lubelskim, Busku Zdroju, Choszcznie, Tureku, Goleniowie (filia w Nowogardzie), Wałczu; przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie z Trzcianki i Cieszyna; przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Milówce; przez Centrum Kształcenia Praktycznego w Koninie 0 Starachowicach; przez Wojskowe Biuro Emerytalne w Gdańsku, Olsztynie i we Wrocławiu; przez Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju z siedzibą w Białymstoku; przez Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Łodzi; przez Profesja Poznań; przez Fundację Rozwoju Gminy Kleszczów; przez Monar Łódź; przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach, przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Goczałkowicach Zdroju; przez Stowarzyszenie Przyjaciół Pruszcza Gdańskiego; przez Dolnośląską Federacjaę Sportu we Wrocławiu; przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju SYNERGIA w Katowicach; przez Zespół Szkół Zawodowych Huty im. T.Sendzimira; przez Akademię Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz Politechnikę Białostocką; przez Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Pabianicach; przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.