Jeśli byłeś uczestnikiem któregoś z naszych szkoleń, możesz dodać własną opinię!


Opinie kursantów

 • Karol Serdakowski, Szczecin mówi:

  Kilka godzin temu ukonczylem kurs. Wykladowca, pan Krzysztof to absolutny geniusz, wie jak radzic sobie ze zroznicowanym poziomem grupy i tylko dzieki jego podejsciu zalapalem o co chodzi, od czego zaczac i jak programowac. Nie bylo latwo ze wzgledu na ogrom wiedzy przyswajanej w krotkim czasie ale wlasnie dlatego zwie sie to kursem intensywnym :) wiedza trenera zarowno na poziomie teoretycznym jak i praktycznym LVL 100 pozdrawiam wszystkich z kursu 19-23.06 Opole i pana Krzysztofa YOLAS

 • Mariusz Kłósko mówi:

  Polecam i to bardzo. Praktycznie od zerowej wiedzy, człowiek kończy z konkretną wiedzą i teoretyczną i praktyczną. Zajęcia prowadzone przez osobę która wie jak prowadzić zajęcia by po ukończeniu człowiek chciał się zajmować obsługą maszyn CNC.
  Pozdrawiam ekipę, która kończyła kurs na początku sierpnia tego roku w Dąbrowie Górniczej.

 • Marcin Malcherek, Sosnowiec mówi:

  Ukończyłem dziś kurs na Operatora-Programistę w Dabrowie górniczej. Prowadzący Pan Mariusz jest specjalistą w swojej dziedzinie i umiejętnie dzieli się swoją wiedzą. Jak na 50 godzi kursu otrzymaliśmy mnóstwo fachowej wiedzy oraz mnóstwo pomocy że strony prowadzącego podczas zajęć. Atmosfera na zajęciach również była świetna, w razie jakiego kolejek głupiego pytania czy problemu wykładowca potrafił udzielić trafną precyzyjną i zrozumiała informacje. Polecam każdemu kto ma doświadczenie w Cnc bądź chce rozpoczac przygodę od zera. Pozdrawiam.

 • Marcin Malcherek, Sosnowiec mówi:

  Co mogę napisać więcej? Mogę jedynie podziękować za świetnie spędzone i intensywne 5 dni. Dziękuję i powodzenia w rozwoju firmy !

 • Daniel Chudy Bydgoszcz mówi:

  Jako były żołnierz Wojska Polskiego który korzysta z rekonwersji w dniu dzisiejszym ukonczyłem kurs CnC. Chciałbym podziękować panu Mariuszowi M za rzetelne przygotowanie mnie do zawodu, bardzo wysoki poziom przekazanej wiedzy praktycznej zwracanie uwag na zasady BHP w czasie obsługiwania się frezarka i tokarka. Polecam START CNC profesjonalizm Daniel Chudy Bydgoszcz.

 • Tomasz hadrych mówi:

  Polecam wszystkim kurs cnc dziś ukończyłem , prowadzący ma dużą wiedzę oraz B.dobre podejście do kursantów , od A do Z wszystko wytłumaczy
  Tomasz Bydgoszcz pozdrawiam cała ekipe z grupy

 • Mateusz Malinowski, Katowice mówi:

  Bardzo polecam kurs operator-programista CNC oraz progrmista CAM. Prowadzący posiada dużą wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Pomimo ogromnej ilości wiadomości potrafi przejrzyście je przekazać. Podejdzie do wszystkich kursantów i pomoże słabszym. Pełen profesionalizm.

 • Krzysztof K. Katowice mówi:

  Polecam również kurs indywidualny wszystko czego oczekiwałem zostało mi przez pana Krzysztofa przekazane w teorii jak i praktyce dzięki bardzo.

Dodaj opinię

Pola oznaczone sa wymagane.